KURUMSAL

TERMOYAPI, tesisat taahhütü işlerinin yanı sıra tesisat sistemi proje çözümlerini de  üreten öncü firmalardan biridir. Taahhüt hizmetleri üreten öncü bir firma olarak ,  TERMOYAPI Türk Tesisat Sektörü içinde yenilikçiliği, kalitesi ve hizmetleriyle tanınmaktadır.Proje sektörü içindeki uzmanlığımız, yenilikçi teknolojiler,yeni ürünler ve kullanıcıya yönelik çözümlerde belirleyici bir itici güçtür.

 

BAŞARI BİR STRATEJİ ÜRÜNÜDÜR.       

                                                      

Siradişi Olani , Kalite ve Çevre Bilincini Yükseltmektedir.

Teknolojik fikirleri,gerçekçi yaklaşımla,ürün mükemmelliğini de hizmet zihniyeti ile birleştiriyoruz.Yenilikçilik,kalite ve hizmet gibi geleneğimizden çıkan değerler, kurumsal profilimizde belirleyici bir rol oynar.Ekibimiz rekabetçi makul koşullar , yüksek hizmet kalitesi , hızlı karar alma ve herşeyin ötesinde, mantıklı tesisat çözümleri sunmak için çalışır.2008 yılında İstanbul -TÜRKİYE merkezli olarak kurulan TERMOYAPI imalatlarında en yüksek kalite standartları uygulanır.

 

 

 MİSYONUMUZ

 Misyonumuz, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında rekabetçi fiyatlar ile müşteri memnuniyetini ve menfaatlerini en üst seviyede tutarak uzun süreli müşteri ilişkileri sağlamak amacı ile gerekli taahhüt işleri ve hizmetlerini üretmektir.  

 VİZYONUMUZ

Bu hedefe ulaşmada küresel rekabet koşullarını gözeten ,gerekli mühendislik bilgi ve tecrübeye üst düzeyde  sahip , içindeki yaratıcı güç sayesinde işi eğlence formuna sokan, motive , takım olma bilinci ile yoğrulmuş yenilikçi yapımız en büyük kaynağımız olacaktır.TERMOYAPI kurumsal liderlik hedefinin yanı sıra dürüstlük,işçi ve toplum ilişkileri , iş güvenliği ve çevre kaynaklarının en yüksek standartlarda korunmasını ve sağlanmasını taahhüt eder.  

TERMOYAPI politikasının önemli bir parçası da, kaliteyi çevre sorumluluğu ile birleştirmektir. Bunu, her bir çalışanın doğal kaynakları, ürün tasarımı ve üretim süreçlerinde ekonomik olarak kullanması olarak anlıyoruz. 

 

 

ILKELERİMİZ

 

 

MÜŞTERİLER:

Müşterilerimiz, özellikle kurumsal kökenli yatırımcı firmalar , mimarlar, ülkemiz ve çevre ülkelerde yatırım yapan veya taahhüt gerçekleştiren müteahitler  ve  inşaat firmaları, sağlık  , gıda ve turizm sektöründe büyümeyi planlayan yatırımcı gruplardır.Müşterilerimizi  bilgilendirmek ve onlara ilham vermek istiyoruz. İç süreçlerimiz, müşteri odaklılık  ana temasında yürütülmektedir.

 

 

ÇALIŞANLAR:

İşlerini adanmışlık,sorumluluk, müşteri odaklılık ve zevkle yapan ekibimiz,TERMOYAPI kimliğini yansıtır.

 

TEKNOLOJİ & GELİŞME:

TERMOYAPI , tesisat  teknolojilerini uygulamadaki  yenilikçiliği, başarılı tasarımı, yüksek kalitesi  ile sektördeki yerini belirler . Trendleri ve yeni piyasa taleplerine hızla adapte olarak , bunları aktif olarak şekillendirmeyi ve ikna edici argümanlarla müşterilerimize sunmayı  hedefliyoruz. 

 

ÜRÜNLER & HİZMETLER:

TERMOYAPI daima  verimliliğe   bir hizmet yaklaşımıyla bağlantılıdır. Bunun sonucunda, her yaptığımız işte, rakiplerimizin performansına göre müşterilerimize ek bir değer ya da bir avantaj sağlama ilkesine uyarız. 

 

HİSSEDARLAR:

TERMOYAPI’nın hedefleri, güçlü bir marka, sürdürülebilir bir büyüme ve yüksek bir verimdir.Bunlar, hissedarların beklentilerini karşılamalıdır.

 

ÜRETİM:

Üretim süreçlerinde en son teknolojiyi kullanıyor ve uzmanlığımızı, yeni üretim ve malzeme teknolojileriyle genişletiyoruz. Satıcılardan başlayıp imalat  süresince müşterilere  akan  kesintisiz lojistik süreçleri, piyasa şartlarına göre sürekli olarak optimize edilmektedir. Teslimat güvenilirliği ve teslimat zamanları bu açıdan yüksek bir önceliğe sahiptir.                            

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK:

Şirketimizin büyümesiyle birlikte, çevre sorumluğu ve topluma ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluk da artmaktadır. Şirket bu açıdan sahip olduğu sorumlulukların farkındadır ve enerji kaynaklarının ekonomik kullanımıyla bu sorumlulukları yerine getirmektedir .

 

KURULUŞ:

TERMOYAPI , dünya çapında faaliyetleri olan, orta ölçekli bir şirkettir.Ülkemiz , Kuzey Afrika  , Orta Doğu  Türki Cumhuriyetler ve Avrupa  piyasaları satış ve taahhüt  etkinliklerimizin temel odak noktasıdır. Açık iletişim yapılarına sahip şeffaf bir kuruluş için, çabuk karar verme ve tüm çalışanlar için sorumluluk alma özgürlüğü hayati öneme sahiptir.